O nas

O Polsko-Ukraińskiej Radzie Wymiany Młodzieży »

Rada powstała we wrześniu 2015 roku. Jej celem jest wspieranie polsko-ukraińskich projektów młodzieżowych, które pozwolą na wzajemne zbliżenie się, odkrywanie wspólnych korzeni, przezwyciężanie uprzedzeń i stereotypów w postrzeganiu wspólnej historii oraz we współczesnych relacjach.

O Polsko-Litewskim Funduszu Wymiany Młodzieży »

Fundusz powstał w czerwcu 2007 roku, w celu wspierania polsko-litewskich projektów młodzieżowych. Od tego momentu wydarzyło się wiele ciekawych rzeczy, które sprawiły, że działalność Funduszu rozrasta się obejmując coraz to nowsze aktywności. Zapraszamy do zapoznania się historią oraz działalnością Funduszu. 

Narodowe Instytucje Zarządzające (NIZ) »

W każdym z krajów utworzona została Narodowa Instytucja Zarządzająca (NIZ). Podstawowym zadaniem NIZ jest dofinansowywanie i obsługa administracyjna dofinansowanych projektów oraz realizacja innych działań wspierających działalność Funduszu. Znajdą tutaj Państwo wszelkie ważne informacje na temat Narodowych Instytucji Zarządzających.

Aktualności »

Najciekawsze informacje na temat działalności Funduszu.

Nasi ludzie »

Nasi ludzie to cykl rozmów z osobami zaangażowanymi w projekty dofinansowane w ramach Funduszu. Tematami rozmów będą sprawy związane z realizacją projektów i edukacją.


Masz pytanie?