O nas

O Polsko-Ukraińskiej Radzie Wymiany Młodzieży »

Rada powstała we wrześniu 2015 roku. Jej celem jest wspieranie polsko-ukraińskich projektów młodzieżowych, które pozwolą na wzajemne zbliżenie się, odkrywanie wspólnych korzeni, przezwyciężanie uprzedzeń i stereotypów w postrzeganiu wspólnej historii oraz we współczesnych relacjach.

O Polsko-Litewskim Funduszu Wymiany Młodzieży »

Fundusz powstał w czerwcu 2007 roku, w celu wspierania polsko-litewskich projektów młodzieżowych. Od tego momentu wydarzyło się wiele ciekawych rzeczy, które sprawiły, że działalność Funduszu rozrasta się, obejmując coraz to nowsze aktywności. Zapraszamy do zapoznania się z historią oraz działalnością Funduszu. 

Narodowe Instytucje Zarządzające (NIZ) »

W każdym z krajów utworzona została Narodowa Instytucja Zarządzająca (NIZ). Podstawowym zadaniem NIZ jest dofinansowywanie i obsługa administracyjna dofinansowanych projektów oraz realizacja innych działań wspierających działalność Funduszu. Znajdą tutaj Państwo wszelkie ważne informacje na temat Narodowych Instytucji Zarządzających.

Aktualności »

Najciekawsze informacje na temat działalności Funduszu.

Nasi ludzie »

Nasi ludzie to cykl rozmów z osobami zaangażowanymi w projekty dofinansowane w ramach Funduszu. Tematami rozmów będą sprawy związane z realizacją projektów i edukacją.


Masz pytanie?