Świętujcie razem z nami | 10-lecie Funduszu | 2017

Świętujcie razem z nami | 10-lecie Funduszu | 2017

2017 rok to okazja do świętowania 10-lecia Polsko-Litewskiego Funduszu Wymiany Młodzieży. W ramach konkursu wniosków na rok 2017 stworzyliśmy specjalny priorytet, który pozwoli Wam świętować razem z nami.

Priorytet

Wśród pięciu priorytetów wskazanych na rok 2017, Komitet wyróżnił jeden poświęcony 10-leciu Funduszu. Zachęcamy do tworzenia projektów, w ramach których wspólnie podsumujemy 10 lat wspólnej pracy. Priorytet specjalny:

Promowanie 10-lecia działalności Polsko-Litewskiego Funduszu Wymiany Młodzieży

Projekty

Projekty poświęcone temu priorytetowi mogą być realizowane zarówno przez doświadczone organizacje, jak i całkiem nowe. Ważne, aby motywem przewodnim przedsięwzięcia było 10-lecie Funduszu. Zachęcamy także, aby łączyć siły i aby nowe organizacje wspólnie z doświadczonymi realizowały projekty i dzieliły się swoim doświadczeniem.  

Działania oraz upowszechnianie rezultatów powinny się skupiać na podsumowania 10-lat polsko-litewskiej współpracy młodzieżowej. Ważne, aby projekt miał dobrze zaplanowane upowszechnianie i promocje projektu, tak aby jak najszersza grupa odbiorców mogła skorzystać z projektu.

Wyróżnione projekty

Wszystkie projekty dofinansowane przez Komitet, a realizujące ten priorytet zostaną wpisane w oficjalny kalendarz 10-lecia. Dodatkowo wybrane zostanie 10 projektów, które zostaną wyróżnione.

Wsparcie

10 najlepszych projektów otrzyma wsparcie w postaci materiałów promocyjnych 10-lecia oraz obsługi medialnej. Dodatkowo przedstawiciele narodowych instytucji zarządzających oraz Członkowie Komitetu odwiedzą wybrane projekty. 

 

 

LITWA

Masz pytanie?