EDUinspiracje 2016 rozdane!

EDUinspiracje 2016 rozdane!

Podczas tegorocznej gali już po raz szósty nagrodzono przedstawicieli instytucji, które zrealizowały najbardziej wartościowe projekty edukacyjne w ramach programów zarządzanych przez FRSE. Nagrody wręczono również indywidualnym osobom, które wyróżniają się pasją i sukcesami w obszarze innowacyjnych działań edukacyjnych oraz upowszechniania ich rezultatów.

– To bardzo ważny dzień dla polskiej edukacji – powiedziała, otwierając galę, Teresa Wargocka, sekretarz stanu w resorcie edukacji. –  Polska edukacja jest oparta na ludziach z pasją, ludziach kreatywnych, przedsiębiorczych, zaangażowanych i poszukujących nowości oraz tych, którzy przez całe życie pragną się dokształcać. Ci ludzie są zasadniczym motorem rozwoju i doskonalenia systemu edukacji, ale również rozwoju i postępu całego naszego społeczeństwa – dodała minister, zwracając się do obecnych na sali uczestników konkursów EDUinspiracje oraz EDUinspirator, którzy bez wątpienia takimi osobami są.

Polsko-litewska współpraca

W kategorii Polsko-litewska współpraca nagrodę EDUinspiracji otrzymał Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych Uniwersytetu Wrocławskiego za projekt „Obywatelskość 2.0”. Zwycięzcy serdecznie gratulujemy!

Pełną listę nominowanych i zwycięzców oraz opis projektów można znaleźć na stronie www.eduinspiracje.org.pl. 

 


Masz pytanie?