Aktualności

 • Wyniki konkursu PURWM już wkrótce!

  Ze względu na Państwa liczne pytania chcielibyśmy poinformować, iż wyniki konkursu Polsko-Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży wkrótce zostaną ogłoszone, zatem uprzejmie prosimy o jeszcze chwilkę cierpliwości. Wciąż czekamy na powołanie ukraińskich członków Rady, które ma nastąpić w ciągu najbliższych dni.
  Po podjęciu decyzji o wynikach konkursu przez Radę postaramy się w jak najkrótszym terminie poinformować Państwo.

 • Projekty w czasach pandemii

  Szanowni Państwo,

  Ze względu na trudną sytuację wywołaną epidemią koronawirusa praca nad projektami znacznie się utrudniła. Jednak nie jest niemożliwa! Mamy wiele narzędzi, z których możemy korzystać, by dalej sprawnie realizować projekty. Nowe technologie będą dla nas wsparciem w trakcie:

  - organizacji pracy w zespole projektowy,

  - rekrutacji uczestników do projektu,

  - realizacji zajęć przygotowawczych,

 • Ankieta satysfakcji

  Szanowni Państwo,

  w związku z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 powodującego chorobę CONVID-19 i wiążącymi się z tym obostrzeniami w Polsce, Europie i na świecie (zamknięcie granic, wstrzymanie pasażerskiego transportu międzynarodowego, zawieszenie pracy szkół) pracownicy FRSE starają się sprostać wszystkim wyzwaniom i pomóc w rozwiązywaniu problemów i wątpliwości, z którymi zmagają się Państwo w nowej rzeczywistości.

 • Projekty OnLine PURWM 2020

  Szanowni Państwo,

  W związku z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 powodującego chorobę COVID-19 i wiążącymi się z tym obostrzeniami w Polsce, Europie i na świecie (zamknięcie granic, wstrzymanie pasażerskiego transportu międzynarodowego, zawieszenie pracy szkół)  projekty w ramach PURWM w 2020 roku zostają przesiesione wirtualną rzeczywistość.

 • Wyniki PURWM

  Szanowni Państwo,​

  Pragniemy Państwa poinformować, że wyniki konkursu Polsko-Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży zostaną ogłoszone najprawdopodobniej w połowie maja.

  Spowodowane jest to zmianami administracyjnymi w ukraińskiej Narodowej Instytucji Zarządzającej Radą.

  Prosimy więc Państwa o jeszcze chwilę cierpliwości.

 • Wyniki konkursu PLFWM 2020!

  Szanowni Państwo,

  z przyjemnością informujemy, iż mimo trudnej sytuacji Komitet Polsko-Litewskiego Funduszu Wymiany Młodzieży w dniu 25 marca 2020 roku podjął decyzję o przyznaniu dofinansowania 25 projektom spośród nadesłanych do konkursu 85 wniosków.

  Członkowie Komitetu podjęli jednocześnie decyzję o przesunięciu terminu realizacji projektów z 1 kwietnia na 1 maja 2020 roku.

 • Prace PURWM!

  Szanowni Państwo,​

  Pragniemy Państwa poinformować, że praca Polsko-Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży przebiega bez zakłóceń. Proces oceny formalnej i merytorycznej Państwa projektów jest kontynuowany.

  Mimo otaczającej nas sytuacji pozostajemy nieprzerwanie do Państwa dyspozycji. Jesteśmy dostępni pod telefonami i e-mailami mimo, że pracujemy zdalnie. Praca odbywa się bez zbędnej zwłoki i niepotrzebnych opóźnień.

 • WAŻNE!!!

  Szanowni Państwo,

  w związku zagrożeniem epidemiologicznym ogłoszonym przez Rząd Rzeczpospolitej Polskiej, pragniemy Państwa poinformować, iż Polska Narodowa Instytucja Zarządzająca Polsko-Ukraińską Radą Wymiany Młodzieży i Polsko-Litewskim Funduszem Wymiany Młodzieży jest w stałym kontakcie z NIZ z Litwy i Ukrainy oraz na bieżąco reagujemy na wszystkie wysyłane do nas maile i jesteśmy dostępni telefonicznie.

 • Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące Polsko-Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży

  Zespół Polsko-Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące konkursu wniosków na rok 2020.

  UCZESTNICY

  Spotkanie przeznaczone jest dla osób zaangażowanych w bezpośrednią pracę z młodzieżą, zainteresowanych realizacją projektów w ramach Polsko-Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży.
  Do udziału w spotkaniu zapraszamy maksymalnie dwóch przedstawicieli jednej organizacji.

 • Konkurs wniosków Polsko-Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży 2020 otwarty!

  Celem projektów Rady jest zachęcenie polskiej i ukraińskiej młodzieży oraz pracowników młodzieżowych do wspólnych działań – wymiany młodzieży, spotkań oraz projektów informacyjno-promocyjnych, które umożliwią wzajemne zbliżenie się, odkrywanie wspólnych korzeni, przezwyciężanie uprzedzeń i stereotypów w postrzeganiu wspólnej historii jak i w relacjach współczesnych.

Strony


Masz pytanie?